Home

Légkondícionáló Beszerzés Vállrándító váll görög futball csapatok Kapocs Kapocs patois

A magyar U21-es válogatott 1-0-ra nyert Görögországban | M4 Sport

Csoda történt, de köszi srácok: a magyar fociválogatott megverte a görögöket

Csupa jó érzéssel zárta a magyar válogatott a csodálatos évét: Magyarország  - Görögország 2-1 - Mandiner
Csupa jó érzéssel zárta a magyar válogatott a csodálatos évét: Magyarország - Görögország 2-1 - Mandiner

Szerződést bontott görög csapata a 33 éves magyar válogatott védővel | M4  Sport
Szerződést bontott görög csapata a 33 éves magyar válogatott védővel | M4 Sport

Pireuszi vörösök | Balkaninfo

Pisztollyal rohant a pályára egy görög fociklub-tulajdonos

Magyarország–Görögország 2–1 | M4 Sport

Óriási hiba volt a kapitánycsere; a labdarúgó-szövetség arrogáns é

MLSZ válogatottak - A keretükre nem panaszkodhatnak a görögök

Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről  percre - Percről percre
Index - Sport - Magyarország–Görögország, felkészülési mérkőzés, percről percre - Percről percre

U17-es válogatott: Molnár Csabával a kezdőben győzelem Görögország ellen

Index - Futball - Futball - Üres stadionban küzd idei első győzelméért a  magyar válogatott
Index - Futball - Futball - Üres stadionban küzd idei első győzelméért a magyar válogatott

Hungary - Greece 11 : 1, 1938.03.25. (photos, data) • Világbajnokság 1938,  selejtező • Magyarfutball.hu
Hungary - Greece 11 : 1, 1938.03.25. (photos, data) • Világbajnokság 1938, selejtező • Magyarfutball.hu

Magyarország - Görögország 3 : 2, 2008.05.24. (képek, adatok) • hivatalos,  barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu
Magyarország - Görögország 3 : 2, 2008.05.24. (képek, adatok) • hivatalos, barátságos válogatott mérkőzés • Magyarfutball.hu

Koronavírus: június elején a görög bajnokság is folytatódhat - NSO

Eb 2016: Görögország-Magyarország - NSO

Eltűnhet a süllyesztőben az AEK Athén

Index - Futball - Futball - Magyar csapat eddig nyolcszor mutatott be olyan  bravúrt, mint amilyenre a Fradi pályázik
Index - Futball - Futball - Magyar csapat eddig nyolcszor mutatott be olyan bravúrt, mint amilyenre a Fradi pályázik

Magyar-görög: Győzelem Dzsudzsák búcsúmeccsén | ma7.sk

Görög-magyar – Gera: a reménykedés napjai következnek – Budaörsi Infó

Balszerencséről, fulladásról és félelmetes magyar gólokról ír a görög sajtó  | Rangadó
Balszerencséről, fulladásról és félelmetes magyar gólokról ír a görög sajtó | Rangadó

Görög focisták sérültek meg a ferihegyi halálos balesetben

Görögország élő eredmények, végeredmények, következő meccs, Görögország -  Hollandia élőben | Foci, Európa
Görögország élő eredmények, végeredmények, következő meccs, Görögország - Hollandia élőben | Foci, Európa